SIT3809AI-2F-33NB-100.000000T
SiTimeSiTime
SIT3809AI-2F-33NB-100.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3809AI-2F-33NB-100.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 3.3V 100MHZ NC
Duomenų lapai: SIT3809AI-2F-33NB-100.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT3809AI-2F-33NB-100.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT3809AI-2F-33NB-100.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 3.3V 100MHZ NC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9092 pcs Duomenų lapas SIT3809AI-2F-33NB-100.000000T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT3809
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai SIT3809AI-2F-33NB-100.00000T
SIT3809AI-2F-33NB-100.00000T-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 100MHz
Išsamus aprašymas 100MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 36mA