SIT3809AC-G-28EX
SiTIMESiTIME
SIT3809AC-G-28EX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3809AC-G-28EX
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 10PPM
Duomenų lapai: 1.SIT3809AC-G-28EX.pdf2.SIT3809AC-G-28EX.pdf
  • Pranešimas
SIT3809AC-G-28EX specifikacijos
Dalies numeris SIT3809AC-G-28EX Gamintojas SiTIME
apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 10PPM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16198 pcs Duomenų lapas 1.SIT3809AC-G-28EX.pdf2.SIT3809AC-G-28EX.pdf
Įveskite MEMS VCXO Skleisti spektro juostos plotį -
Dydis / Matmenys 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) "Shell" stilius 2.8V
Serija SiT3809 RoHS statusas Bulk
Reitingai - Polarizacija 4-SMD, No Lead
Išvestis Enable/Disable Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas SIT3809AC-G-28EX Aukštis 0.031" (0.79mm)
Dažnio tolerancija ±10ppm Dažnio stabilumas (iš viso) 80MHz ~ 220MHz
Dažnumas - 1 rezultatas 70µA Dažnumas - centras -
Išplėstas aprašymas 80MHz ~ 220MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.8V 36mA Enable/Disable apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 10PPM
Dabartinis - tiekimas (maks.) LVCMOS, LVTTL Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 36mA