SIT3808AI-D-18EH
SiTIMESiTIME
SIT3808AI-D-18EH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3808AI-D-18EH
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 10PPM
Duomenų lapai: 1.SIT3808AI-D-18EH.pdf2.SIT3808AI-D-18EH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT3808AI-D-18EH specifikacijos
Dalies numeris SIT3808AI-D-18EH Gamintojas SiTIME
apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 10PPM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29494 pcs Duomenų lapas 1.SIT3808AI-D-18EH.pdf2.SIT3808AI-D-18EH.pdf
Įveskite MEMS VCXO Skleisti spektro juostos plotį -
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) "Shell" stilius 1.8V
Serija SiT3808 RoHS statusas Bulk
Reitingai - Polarizacija 6-SMD, No Lead
Išvestis Enable/Disable Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas SIT3808AI-D-18EH Aukštis 0.039" (1.00mm)
Dažnio tolerancija ±10ppm Dažnio stabilumas (iš viso) 1MHz ~ 80MHz
Dažnumas - 1 rezultatas 10µA Dažnumas - centras -
Išplėstas aprašymas 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Enable/Disable apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 10PPM
Dabartinis - tiekimas (maks.) LVCMOS, LVTTL Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 31mA