SIT3808AI-C2-33EG-20.000000X
SiTimeSiTime
SIT3808AI-C2-33EG-20.000000X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3808AI-C2-33EG-20.000000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS VCXO 20.0000MHZ LVCMOS
Duomenų lapai: 1.SIT3808AI-C2-33EG-20.000000X.pdf2.SIT3808AI-C2-33EG-20.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT3808AI-C2-33EG-20.000000X specifikacijos
Dalies numeris SIT3808AI-C2-33EG-20.000000X Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS VCXO 20.0000MHZ LVCMOS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT3808
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai 1473-30287-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 20MHz
Išsamus aprašymas 20MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 33mA