SIT3808AI-2F-33NE-25.000000X
SiTimeSiTime
SIT3808AI-2F-33NE-25.000000X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3808AI-2F-33NE-25.000000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS VCXO 25.0000MHZ LVCMOS
Duomenų lapai: 1.SIT3808AI-2F-33NE-25.000000X.pdf2.SIT3808AI-2F-33NE-25.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT3808AI-2F-33NE-25.000000X specifikacijos
Dalies numeris SIT3808AI-2F-33NE-25.000000X Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS VCXO 25.0000MHZ LVCMOS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT3808
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai 1473-30250-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 25MHz
Išsamus aprašymas 25MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 33mA