SIT3808AI-2-33SH
SiTIMESiTIME
SIT3808AI-2-33SH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3808AI-2-33SH
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 10PPM
Duomenų lapai: 1.SIT3808AI-2-33SH.pdf2.SIT3808AI-2-33SH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT3808AI-2-33SH specifikacijos
Dalies numeris SIT3808AI-2-33SH Gamintojas SiTIME
apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 10PPM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32111 pcs Duomenų lapas 1.SIT3808AI-2-33SH.pdf2.SIT3808AI-2-33SH.pdf
Įveskite MEMS VCXO Skleisti spektro juostos plotį -
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) "Shell" stilius 3.3V
Serija SiT3808 RoHS statusas Bulk
Reitingai - Polarizacija 4-SMD, No Lead
Išvestis Standby Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas SIT3808AI-2-33SH Aukštis 0.031" (0.79mm)
Dažnio tolerancija ±10ppm Dažnio stabilumas (iš viso) 1MHz ~ 80MHz
Dažnumas - 1 rezultatas 70µA Dažnumas - centras -
Išplėstas aprašymas 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 33mA Standby apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 10PPM
Dabartinis - tiekimas (maks.) LVCMOS, LVTTL Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 33mA