SIT3808AC-DF-33NH-25.000000X
SiTimeSiTime
SIT3808AC-DF-33NH-25.000000X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3808AC-DF-33NH-25.000000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS
Duomenų lapai: 1.SIT3808AC-DF-33NH-25.000000X.pdf2.SIT3808AC-DF-33NH-25.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SIT3808AC-DF-33NH-25.000000X specifikacijos
Dalies numeris SIT3808AC-DF-33NH-25.000000X Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT3808
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Kiti vardai 1473-31042-1 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 25MHz
Išsamus aprašymas 25MHz VCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 33mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius MEMS
Absoliutus traukos diapazonas (APR) ±200ppm