SIT3808AC-DF-33EM-54.000000T
SiTimeSiTime
SIT3808AC-DF-33EM-54.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3808AC-DF-33EM-54.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS VCXO 54.0000MHZ LVCMOS
Duomenų lapai: 1.SIT3808AC-DF-33EM-54.000000T.pdf2.SIT3808AC-DF-33EM-54.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT3808AC-DF-33EM-54.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT3808AC-DF-33EM-54.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS VCXO 54.0000MHZ LVCMOS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT3808
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 54MHz Išsamus aprašymas 54MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 33mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 70µA