SIT3808AC-CF-33SE-40.000000T
SiTimeSiTime
SIT3808AC-CF-33SE-40.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3808AC-CF-33SE-40.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS VCXO 40.0000MHZ LVCMOS
Duomenų lapai: 1.SIT3808AC-CF-33SE-40.000000T.pdf2.SIT3808AC-CF-33SE-40.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT3808AC-CF-33SE-40.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT3808AC-CF-33SE-40.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS VCXO 40.0000MHZ LVCMOS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT3808
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 40MHz Išsamus aprašymas 40MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 33mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 70µA