SIT3808AC-2-28NZ
SiTIMESiTIME
SIT3808AC-2-28NZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3808AC-2-28NZ
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS 2.8V 10PPM SMD
Duomenų lapai: 1.SIT3808AC-2-28NZ.pdf2.SIT3808AC-2-28NZ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT3808AC-2-28NZ specifikacijos
Dalies numeris SIT3808AC-2-28NZ Gamintojas SiTIME
apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 2.8V 10PPM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35306 pcs Duomenų lapas 1.SIT3808AC-2-28NZ.pdf2.SIT3808AC-2-28NZ.pdf
Įveskite MEMS VCXO Skleisti spektro juostos plotį -
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) "Shell" stilius 2.8V
Serija SiT3808 RoHS statusas Bulk
Reitingai - Polarizacija 4-SMD, No Lead
Išvestis - Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas SIT3808AC-2-28NZ Aukštis 0.031" (0.79mm)
Dažnio tolerancija ±10ppm Dažnio stabilumas (iš viso) 1MHz ~ 80MHz
Dažnumas - 1 rezultatas - Dažnumas - centras -
Išplėstas aprašymas 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.8V 33mA apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 2.8V 10PPM SMD
Dabartinis - tiekimas (maks.) LVCMOS, LVTTL Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 33mA