SIT3807AC-G-25EG
SiTIMESiTIME
SIT3807AC-G-25EG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3807AC-G-25EG
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 25PPM
Duomenų lapai: 1.SIT3807AC-G-25EG.pdf2.SIT3807AC-G-25EG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT3807AC-G-25EG specifikacijos
Dalies numeris SIT3807AC-G-25EG Gamintojas SiTIME
apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 25PPM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32070 pcs Duomenų lapas 1.SIT3807AC-G-25EG.pdf2.SIT3807AC-G-25EG.pdf
Įveskite MEMS VCXO Skleisti spektro juostos plotį -
Dydis / Matmenys 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) "Shell" stilius 2.5V
Serija SiT3807 RoHS statusas Bulk
Reitingai - Polarizacija 4-SMD, No Lead
Išvestis Enable/Disable Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas SIT3807AC-G-25EG Aukštis 0.031" (0.79mm)
Dažnio tolerancija ±25ppm Dažnio stabilumas (iš viso) 1.544MHz ~ 49.152MHz
Dažnumas - 1 rezultatas 70µA Dažnumas - centras -
Išplėstas aprašymas 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 33mA Enable/Disable apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 25PPM
Dabartinis - tiekimas (maks.) LVCMOS, LVTTL Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 33mA