SIT3807AC-D2-33EB-27.000000Y
SiTimeSiTime
SiTime
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3807AC-D2-33EB-27.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 3.3V 27MHZ OE
Duomenų lapai: SIT3807AC-D2-33EB-27.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT3807AC-D2-33EB-27.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT3807AC-D2-33EB-27.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 3.3V 27MHZ OE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35445 pcs Duomenų lapas SIT3807AC-D2-33EB-27.000000Y.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT3807
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai SIT3807AC-D2-33EB-27.00000Y
SIT3807AC-D2-33EB-27.00000Y-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 27MHz
Išsamus aprašymas 27MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 33mA