SIT3807AC-C2-25EB-40.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3807AC-C2-25EB-40.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT3807AC-C2-25EB-40.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 2.5V 40MHZ OE
Duomenų lapai: SIT3807AC-C2-25EB-40.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT3807AC-C2-25EB-40.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT3807AC-C2-25EB-40.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 2.5V 40MHZ OE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31590 pcs Duomenų lapas SIT3807AC-C2-25EB-40.000000Y.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT3807
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 40MHz Išsamus aprašymas 40MHz VCXO LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 33mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 70µA