SIT2025BEUS1-25E
SiTimeSiTime
SIT2025BEUS1-25E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT2025BEUS1-25E
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD
Duomenų lapai: SIT2025BEUS1-25E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT2025BEUS1-25E specifikacijos
Dalies numeris SIT2025BEUS1-25E Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15926 pcs Duomenų lapas SIT2025BEUS1-25E.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Serija SIT2025B Reitingai AEC-Q100
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.057" (1.45mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas (iš viso) ±20ppm Dažnio stabilumas ±20ppm
Išsamus aprašymas XO (Standard) LVCMOS 115.2MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable SC-74A, SOT-753 Dabartinis - tiekimas (maks.) 8mA
Bazinis rezonatorius MEMS Galimas dažnių diapazonas 115.2MHz ~ 137MHz