SIT2024BA-S2-33N-40.000000D
SiTimeSiTime
SIT2024BA-S2-33N-40.000000D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT2024BA-S2-33N-40.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.SIT2024BA-S2-33N-40.000000D.pdf2.SIT2024BA-S2-33N-40.000000D.pdf
  • Pranešimas
SIT2024BA-S2-33N-40.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT2024BA-S2-33N-40.000000D Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm) Serija SiT2024B
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 40MHz Išsamus aprašymas 40MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V SC-74A, SOT-753
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.8mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -