SIT2024AAFS3-33E-4.000000E
SiTimeSiTime
SIT2024AAFS3-33E-4.000000E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT2024AAFS3-33E-4.000000E
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.SIT2024AAFS3-33E-4.000000E.pdf2.SIT2024AAFS3-33E-4.000000E.pdf
  • Pranešimas
SIT2024AAFS3-33E-4.000000E specifikacijos
Dalies numeris SIT2024AAFS3-33E-4.000000E Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.114" L x 0.064" W (2.90mm x 1.63mm) Serija SiT2024
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 4MHz
Išsamus aprašymas 4MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable SC-74A, SOT-753 Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.8mA