SIT2001BC-S3-33S-27.000000E
SiTimeSiTime
SIT2001BC-S3-33S-27.000000E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT2001BC-S3-33S-27.000000E
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: SIT2001BC-S3-33S-27.000000E.pdf
  • Pranešimas
SIT2001BC-S3-33S-27.000000E specifikacijos
Dalies numeris SIT2001BC-S3-33S-27.000000E Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125812 pcs Duomenų lapas SIT2001BC-S3-33S-27.000000E.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.114" L x 0.064" W (2.90mm x 1.63mm) Serija SiT2001B
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvestis HCMOS, LVCMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 27MHz Išsamus aprašymas 27MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) SC-74A, SOT-753
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.3µA