SIT1618BET7-18N
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1618BET7-18N
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS
Duomenų lapai: 1.SIT1618BET7-18N.pdf2.SIT1618BET7-18N.pdf
  • Pranešimas
SIT1618BET7-18N specifikacijos
Dalies numeris SIT1618BET7-18N Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8990 pcs Duomenų lapas 1.SIT1618BET7-18N.pdf2.SIT1618BET7-18N.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija SiT1618B Reitingai -
Išvestis LVCMOS, LVTTL Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.030" (0.76mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas (iš viso) -
Dažnio stabilumas ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm Išsamus aprašymas XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 7.3728MHz ~ 48MHz