SIT1618AEL8-25N
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1618AEL8-25N
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS
Duomenų lapai: 1.SIT1618AEL8-25N.pdf2.SIT1618AEL8-25N.pdf
  • Pranešimas
SIT1618AEL8-25N specifikacijos
Dalies numeris SIT1618AEL8-25N Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9361 pcs Duomenų lapas 1.SIT1618AEL8-25N.pdf2.SIT1618AEL8-25N.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT1618 Reitingai -
Išvestis LVCMOS, LVTTL Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.035" (0.90mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas (iš viso) -
Dažnio stabilumas ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm Išsamus aprašymas XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.2mA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 7.3728MHz ~ 48MHz