SIT1618AEF2-33N
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1618AEF2-33N
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS
Duomenų lapai: 1.SIT1618AEF2-33N.pdf2.SIT1618AEF2-33N.pdf
  • Pranešimas
SIT1618AEF2-33N specifikacijos
Dalies numeris SIT1618AEF2-33N Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9999 pcs Duomenų lapas 1.SIT1618AEF2-33N.pdf2.SIT1618AEF2-33N.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SiT1618 Reitingai -
Išvestis LVCMOS, LVTTL Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.030" (0.76mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas (iš viso) -
Dažnio stabilumas ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm Išsamus aprašymas XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 7.3728MHz ~ 48MHz