SIT1602BIE8-25S
SiTimeSiTime
SIT1602BIE8-25S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602BIE8-25S
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM STBY
Duomenų lapai: 1.SIT1602BIE8-25S.pdf2.SIT1602BIE8-25S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT1602BIE8-25S specifikacijos
Dalies numeris SIT1602BIE8-25S Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM STBY "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101150 pcs Duomenų lapas 1.SIT1602BIE8-25S.pdf2.SIT1602BIE8-25S.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SiT1602 Reitingai -
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.039" (1.00mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas (iš viso) ±20ppm Dažnio stabilumas -
Išsamus aprašymas XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.2mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 2.5µA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 3.57MHz ~ 77.76MHz