SIT1602BIB3-18S
SiTimeSiTime
SIT1602BIB3-18S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602BIB3-18S
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY
Duomenų lapai: 1.SIT1602BIB3-18S.pdf2.SIT1602BIB3-18S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SIT1602BIB3-18S specifikacijos
Dalies numeris SIT1602BIB3-18S Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96997 pcs Duomenų lapas 1.SIT1602BIB3-18S.pdf2.SIT1602BIB3-18S.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Skleisti spektro juostos plotį - Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija SiT1602 Reitingai -
Programuojamas tipas Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis 0.031" (0.79mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas (iš viso) ±20ppm Dažnio stabilumas -
Išsamus aprašymas XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.1mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1.3µA Bazinis rezonatorius MEMS
Galimas dažnių diapazonas 3.57MHz ~ 77.76MHz