SIT1602BC-83-33N-48.000000T
SiTimeSiTime
SIT1602BC-83-33N-48.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602BC-83-33N-48.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: SIT1602BC-83-33N-48.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT1602BC-83-33N-48.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT1602BC-83-33N-48.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 117597 pcs Duomenų lapas SIT1602BC-83-33N-48.000000T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT1602B
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 48MHz Išsamus aprašymas 48MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -