SIT1602BC-73-25S-48.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602BC-73-25S-48.000000D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602BC-73-25S-48.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.5V, 4
Duomenų lapai: SIT1602BC-73-25S-48.000000D.pdf
  • Pranešimas
SIT1602BC-73-25S-48.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT1602BC-73-25S-48.000000D Gamintojas SiTime
apibūdinimas -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.5V, 4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 131586 pcs Duomenų lapas SIT1602BC-73-25S-48.000000D.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT1602B
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 48MHz Išsamus aprašymas 48MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.2mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 2.5µA