SIT1602BC-72-18N-65.000000G
SiTimeSiTime
SIT1602BC-72-18N-65.000000G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602BC-72-18N-65.000000G
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 6
Duomenų lapai: SIT1602BC-72-18N-65.000000G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT1602BC-72-18N-65.000000G specifikacijos
Dalies numeris SIT1602BC-72-18N-65.000000G Gamintojas SiTime
apibūdinimas -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57550 pcs Duomenų lapas SIT1602BC-72-18N-65.000000G.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT1602B
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 65MHz Išsamus aprašymas 65MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.1mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -