SIT1602BC-13-30S-4.000000G
SiTimeSiTime
SIT1602BC-13-30S-4.000000G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602BC-13-30S-4.000000G
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.0V, 4
Duomenų lapai: SIT1602BC-13-30S-4.000000G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT1602BC-13-30S-4.000000G specifikacijos
Dalies numeris SIT1602BC-13-30S-4.000000G Gamintojas SiTime
apibūdinimas -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.0V, 4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70367 pcs Duomenų lapas SIT1602BC-13-30S-4.000000G.pdf
Įtampa - tiekimas 3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT1602B
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 4MHz Išsamus aprašymas 4MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.3µA