SIT1602AIL73-18E-50.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602AIL73-18E-50.000000E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602AIL73-18E-50.000000E
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 1.8V 50MHZ OE
  • Pranešimas
SIT1602AIL73-18E-50.000000E specifikacijos
Dalies numeris SIT1602AIL73-18E-50.000000E Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 1.8V 50MHZ OE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija *
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)