SIT1602AIA83-33E-50.000000Y
SiTimeSiTime
SIT1602AIA83-33E-50.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602AIA83-33E-50.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 3.3V 50MHZ OE
  • Pranešimas
SIT1602AIA83-33E-50.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT1602AIA83-33E-50.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 3.3V 50MHZ OE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT1602
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 50MHz
Išsamus aprašymas 50MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4mA Bazinis rezonatorius MEMS