SIT1602AI-83-33E-25.000000Y
SiTimeSiTime
SIT1602AI-83-33E-25.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602AI-83-33E-25.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 25.0000MHZ H/LV-CMOS
  • Pranešimas
SIT1602AI-83-33E-25.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT1602AI-83-33E-25.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 25.0000MHZ H/LV-CMOS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT1602