SIT1602AI-82-33E-25.000000T
SiTimeSiTime
SIT1602AI-82-33E-25.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602AI-82-33E-25.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 3.3V 25MHZ OE
  • Pranešimas
SIT1602AI-82-33E-25.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT1602AI-82-33E-25.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 3.3V 25MHZ OE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija *
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai SIT1602AI-82-33E-25.00000T
SIT1602AI-82-33E-25.00000T-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Išsamus aprašymas Oscillator 4-SMD, No Lead