SIT1602AI-22-33E-30.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602AI-22-33E-30.000000E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602AI-22-33E-30.000000E
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 3.3V 30MHZ OE
  • Pranešimas
SIT1602AI-22-33E-30.000000E specifikacijos
Dalies numeris SIT1602AI-22-33E-30.000000E Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 3.3V 30MHZ OE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija *