SIT1602AI-22-33E-12.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602AI-22-33E-12.000000D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602AI-22-33E-12.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 3.3V 12MHZ OE
  • Pranešimas
SIT1602AI-22-33E-12.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT1602AI-22-33E-12.000000D Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 3.3V 12MHZ OE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija *
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai SIT1602AI-22-33E-12.00000D
SIT1602AI-22-33E-12.00000D-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Išsamus aprašymas Oscillator 4-SMD, No Lead