SIT1602AI-11-18E-60.000000G
SiTimeSiTime
SIT1602AI-11-18E-60.000000G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602AI-11-18E-60.000000G
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 60.0000MHZ H/LV-CMOS
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT1602AI-11-18E-60.000000G specifikacijos
Dalies numeris SIT1602AI-11-18E-60.000000G Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 60.0000MHZ H/LV-CMOS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT1602
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS, LVCMOS
Kiti vardai 1473-1057-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 60MHz Išsamus aprašymas 60MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 3.9mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 3.8mA