SIT1602ACL22-33E-27.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602ACL22-33E-27.000000E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602ACL22-33E-27.000000E
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 3.3V 27MHZ OE
  • Pranešimas
SIT1602ACL22-33E-27.000000E specifikacijos
Dalies numeris SIT1602ACL22-33E-27.000000E Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 3.3V 27MHZ OE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT1602
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 27MHz
Išsamus aprašymas 27MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.5mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4mA Bazinis rezonatorius MEMS