SIT1602ACF82-18E-75.000000Y
SiTimeSiTime
SIT1602ACF82-18E-75.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602ACF82-18E-75.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 1.8V 75MHZ OE
  • Pranešimas
SIT1602ACF82-18E-75.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT1602ACF82-18E-75.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 1.8V 75MHZ OE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija *
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)