SIT1602AC-33-18S-50.000000T
SiTimeSiTime
SIT1602AC-33-18S-50.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602AC-33-18S-50.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 1.8V 50MHZ ST
  • Pranešimas
SIT1602AC-33-18S-50.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT1602AC-33-18S-50.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 1.8V 50MHZ ST "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija *
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)