SIT1602AC-22-33E-30.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602AC-22-33E-30.000000D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602AC-22-33E-30.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 3.3V 30MHZ
  • Pranešimas
SIT1602AC-22-33E-30.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT1602AC-22-33E-30.000000D Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 3.3V 30MHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija *
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)