SCH10000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCH10000
Gamintojas / Gamintojas: Semtech
Prekės aprašymas DIODE GP 10KV 500MA AXIAL
Duomenų lapai: SCH10000.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 672 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 672 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
SCH10000 specifikacijos
Dalies numeris SCH10000 Gamintojas Semtech Corporation
apibūdinimas DIODE GP 10KV 500MA AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 672 pcs Duomenų lapas SCH10000.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 500mA
Įtampa - suskirstymas - Serija -
RoHS statusas Bulk Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija Axial
Veikimo temperatūra - jungtis 5µs Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Gamintojo kodas SCH10000 Išplėstas aprašymas Diode Standard 10000V (10kV) 500mA Through Hole
Diodų konfigūracija 1µA @ 10000V apibūdinimas DIODE GP 10KV 500MA AXIAL
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10V @ 1A Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10000V (10kV)
Talpa @ Vr, F -55°C ~ 150°C
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SCH110NR
SCH110NR
Gamintojai: Mallory Sonalert Products
apibūdinimas: AUDIO PIEZO IND 30-120V PNL MNT
Sandelyje: 302 pcs
parsisiųsti: SCH110NR.pdf
RFQ
SCH1/0-X
SCH1/0-X
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: CONN SPLICE 1/0AWG CRIMP PAN-LUG
Sandelyje: 3971 pcs
parsisiųsti: SCH1/0-X.pdf
RFQ
SCH110NPR
SCH110NPR
Sandelyje: 322 pcs
parsisiųsti: SCH110NPR.pdf
SCH-2-H
SCH-2-H
Gamintojai: Essentra Components
apibūdinimas: CAP HOLDER W/O SPACER W/CLAMP
Sandelyje: 114629 pcs
parsisiųsti: SCH-2-H.pdf
SCH110R
SCH110R
Sandelyje: 333 pcs
parsisiųsti: SCH110R.pdf
SCH105R
SCH105R
apibūdinimas: AUDIO PIEZO IND 1-5V PNL MNT
Sandelyje: 642 pcs
parsisiųsti: SCH105R.pdf
SCH-1
SCH-1
apibūdinimas: CAP HOLDER 1 21/64" - 1 7/16"
parsisiųsti: SCH-1.pdf
SCH110DPR
SCH110DPR
Sandelyje: 274 pcs
parsisiųsti: SCH110DPR.pdf
SCH-2
SCH-2
apibūdinimas: CAP HOLDER W/O SPACER-HARDWARE
parsisiųsti: SCH-2.pdf
SCH1-E
SCH1-E
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: CONN SPLICE 1 AWG CRIMP PAN-LUG