SC1205CSTRT
SemtechSemtech
Semtech
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SC1205CSTRT
Gamintojas / Gamintojas: Semtech
Prekės aprašymas IC MOSFET DVR SYMC HS 8SOIC
Duomenų lapai: SC1205CSTRT.pdf
  • Pranešimas
SC1205CSTRT specifikacijos
Dalies numeris SC1205CSTRT Gamintojas Semtech
Galimas kiekis 54160 pcs Duomenų lapas SC1205CSTRT.pdf
Įtampa - tiekimas 4.15 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-SO
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 14ns, 12ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C (TJ) Vairuotojų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Loginis įtampa - VIL, VIH 0.8V, 2V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties tipas Non-Inverting High Side Voltage - Max (Bootstrap) 25V
Vartai tipas N-Channel MOSFET Varoma konfigūracija Half-Bridge
Išsamus aprašymas Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SO Dabartinis - didžiausias išėjimas (šaltinis, kriauklė) 3A, 3A
Kanalo tipas Synchronous
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SC12-PG135NPT
SC12-PG135NPT
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: PG13.5 TO NPT ADAPTER, NP BRS
Sandelyje: 8162 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SC1202CST3.3TRT
SC1202CST3.3TRT
Gamintojai: Semtech
apibūdinimas: IC REG LIN 3.3V 600MA SOT223-3
Sandelyje: 91688 pcs
parsisiųsti: SC1202CST3.3TRT.pdf
RFQ
SC1206-220
SC1206-220
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: FIXED IND 22UH 250MA 3.9 OHM SMD
parsisiųsti: SC1206-220.pdf
SC12-NPTM20
SC12-NPTM20
apibūdinimas: 0.5 INCH NPT TO M20 ADAPTER, BLK
parsisiųsti:
SC12-PG13.5CG
SC12-PG13.5CG
apibūdinimas: M13.5 CORD GRIP
SC1206-1R0
SC1206-1R0
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: FIXED IND 1UH 780MA 364 MOHM SMD
parsisiųsti: SC1206-1R0.pdf
SC1202CSTTRT
SC1202CSTTRT
Gamintojai: Semtech
apibūdinimas: IC REG LIN POS ADJ 600MA SOT223
parsisiųsti: SC1202CSTTRT.pdf
apibūdinimas: FIXED IND 100UH 120MA 15.6 OHM
parsisiųsti: SC1206-101.pdf
apibūdinimas: FIXED IND 10UH 400MA 1.69 OHM
apibūdinimas: FIXED IND 47UH 150MA 10.4 OHM
SC1206-2R2
SC1206-2R2
apibūdinimas: FIXED IND 2.2UH 660MA 533 MOHM
parsisiųsti: SC1206-2R2.pdf
SC12-PG11M20
SC12-PG11M20
apibūdinimas: PG11 TO NPT ADAPTER, NP BRS
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus