PFRX.135.3
SchurterSchurter
Schurter
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFRX.135.3
Gamintojas / Gamintojas: Schurter
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL
Duomenų lapai: PFRX.135.3.pdf
  • Pranešimas
PFRX.135.3 specifikacijos
Dalies numeris PFRX.135.3 Gamintojas Schurter
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4580 pcs Duomenų lapas PFRX.135.3.pdf
Įtampa - maks 60V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 9.6s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.571" Dia x 0.122" T (14.50mm x 3.10mm) Serija PFRX
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 300 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 120 mOhms
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole "Lead Spacing" 0.201" (5.10mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.772" (19.60mm)
Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc Dabartinis - kelionė (ji) 2.7A
Dabartinis - maks 40A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1.35A