C20F.0021
SchurterSchurter
Schurter
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C20F.0021
Gamintojas / Gamintojas: Schurter
Prekės aprašymas PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL SLDR
Duomenų lapai: 1.C20F.0021.pdf2.C20F.0021.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
C20F.0021 specifikacijos
Dalies numeris C20F.0021 Gamintojas Schurter
Galimas kiekis 3036 pcs Duomenų lapas 1.C20F.0021.pdf2.C20F.0021.pdf
Įtampa - UL 250VAC Įtampa - IEC 250VAC
Nutraukimas Solder Eyelet Perjungti ypatybes -
Serija C20F Skydo storis -
Panel Cutout Matmenys Rectangular - 36.40mm x 28.30mm Pakuotė Bulk
Pozicijų skaičius 3 Montavimo tipas Panel Mount, Flange
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 Saugiklių laikiklis, stalčius -
Lydusis saugiklis No Filtro tipas Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Dabartinis - UL 20A Dabartinis - IEC 16A