5003.125B.1
SchurterSchurter
Schurter
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5003.125B.1
Gamintojas / Gamintojas: Schurter
Prekės aprašymas PWR ENT RCPT PANEL SOLDER
Duomenų lapai: 1.5003.125B.1.pdf2.5003.125B.1.pdf3.5003.125B.1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
5003.125B.1 specifikacijos
Dalies numeris 5003.125B.1 Gamintojas Schurter
Galimas kiekis 12231 pcs Duomenų lapas 1.5003.125B.1.pdf2.5003.125B.1.pdf3.5003.125B.1.pdf
Įtampa - UL 125VDC Įtampa - IEC 125VDC
Nutraukimas Solder Perjungti ypatybes -
Serija 5003 Skydo storis 0.315" (8.00mm)
Panel Cutout Matmenys Rectangular - 30.30mm x 22.80mm Pakuotė Bulk
Kiti vardai 486-6525
5003.125B.1-ND
Pozicijų skaičius 3
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Saugiklių laikiklis, stalčius - Lydusis saugiklis No
Filtro tipas Filtered (EMI, RFI) - Commercial funkcijos Shielded
Išsamus aprašymas Power Entry Connector Receptacle, Male Pins Special - AMP MATE-N-LOK or Molex MLX Panel Mount, Flange; Through Hole, Right Angle Dabartinis - UL 6A
Dabartinis - IEC 15A Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Jungties stilius Special - AMP MATE-N-LOK or Molex MLX Patvirtinimai cULus, ENEC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5003.116B.1
5003.116B.1
Gamintojai: Schurter
apibūdinimas: PWR ENT RCPT PANEL SOLDER
Sandelyje: 9481 pcs
parsisiųsti: 5003.116B.1.pdf
RFQ
Gamintojai: Schurter
apibūdinimas: PWR ENT RCPT 125VDC 10A PANEL QC
Sandelyje: 15711 pcs
parsisiųsti: 5003.1311.1.pdf
RFQ
parsisiųsti: 5003.1331.1.pdf
parsisiųsti: 5003.126B.1.pdf
apibūdinimas: PWR ENT RCPT 125VDC 6A PANEL QC
apibūdinimas: PWR ENT RCPT PANEL WIRE
apibūdinimas: PWR ENT RCPT 125VDC 3A PANEL QC
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus