SWG150-24-C-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWG150-24-C-R
Gamintojas / Gamintojas: Sanken Electric Co., Ltd.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 150W
Duomenų lapai: SWG150-24-C-R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 904 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 904 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
SWG150-24-C-R specifikacijos
Dalies numeris SWG150-24-C-R Gamintojas Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 904 pcs Duomenų lapas SWG150-24-C-R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.20" L x 3.68" W x 1.48" H (183.0mm x 93.5mm x 37.5mm)
Serija SWG150 Galia (vatais) 150W
Kiti vardai SWG150-24-C-R DK Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input Efektyvumas 88%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.5A
Patvirtinimai CE, cURus, DEMKO Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SWG150-24
SWG150-24
Gamintojai: Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 150W
Sandelyje: 1081 pcs
parsisiųsti: SWG150-24.pdf
RFQ
SWG150-24-C
SWG150-24-C
Sandelyje: 1089 pcs
parsisiųsti: SWG150-24-C.pdf
RFQ
SWG150-12-C-R
SWG150-12-C-R
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 150W
parsisiųsti: SWG150-12-C-R.pdf
SWG150-24-C-R-CN
SWG150-24-C-R-CN