SWG100-12-R-CN
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWG100-12-R-CN
Gamintojas / Gamintojas: Sanken Electric Co., Ltd.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V 100W
Duomenų lapai: SWG100-12-R-CN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
SWG100-12-R-CN specifikacijos
Dalies numeris SWG100-12-R-CN Gamintojas Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1027 pcs Duomenų lapas SWG100-12-R-CN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.85" L x 3.68" W x 1.26" H (148.5mm x 93.5mm x 32.0mm)
Serija SWG100 Galia (vatais) 100W
Kiti vardai SWG100-12-R-CN DK Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input Efektyvumas 83%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 8.5A