SWG100-05-C-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWG100-05-C-R
Gamintojas / Gamintojas: Sanken Electric Co., Ltd.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 100W
Duomenų lapai: SWG100-05-C-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
SWG100-05-C-R specifikacijos
Dalies numeris SWG100-05-C-R Gamintojas Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1119 pcs Duomenų lapas SWG100-05-C-R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.38" L x 3.68" W x 1.40" H (162.0mm x 93.5mm x 35.5mm)
Serija SWG100 Galia (vatais) 100W
Kiti vardai SWG100-05-C-R DK Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input Efektyvumas 84%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 20A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 20A