SWF240P-36-L-R-T
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWF240P-36-L-R-T
Gamintojas / Gamintojas: Sanken Electric Co., Ltd.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 36V 240W
Duomenų lapai: 1.SWF240P-36-L-R-T.pdf2.SWF240P-36-L-R-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
SWF240P-36-L-R-T specifikacijos
Dalies numeris SWF240P-36-L-R-T Gamintojas Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 36V 240W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1053 pcs Duomenų lapas 1.SWF240P-36-L-R-T.pdf2.SWF240P-36-L-R-T.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 36V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 8.35" L x 3.86" W x 2.32" H (212.0mm x 98.0mm x 59.0mm)
Serija SWF Galia (vatais) 240W
Kiti vardai SWF240P-36-L-R-T DK Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Efektyvumas 92%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.7A