SWF150P-24-LC-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWF150P-24-LC-R
Gamintojas / Gamintojas: Sanken Electric Co., Ltd.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 150W
Duomenų lapai: SWF150P-24-LC-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
SWF150P-24-LC-R specifikacijos
Dalies numeris SWF150P-24-LC-R Gamintojas Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1509 pcs Duomenų lapas SWF150P-24-LC-R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Serija SWF Galia (vatais) 150W
Kiti vardai SWF150P-24-LC-R DK Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, Remote On/Off, Universal Input Efektyvumas 91%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.3A