SWF100P-24-LC-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWF100P-24-LC-R
Gamintojas / Gamintojas: Sanken Electric Co., Ltd.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 100W
Duomenų lapai: SWF100P-24-LC-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
SWF100P-24-LC-R specifikacijos
Dalies numeris SWF100P-24-LC-R Gamintojas Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1698 pcs Duomenų lapas SWF100P-24-LC-R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (155.0mm x 62.0mm x 33.0mm)
Serija SWF Galia (vatais) 100W
Kiti vardai SWF100P-24-LC-R DK Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, Remote On/Off, Universal Input Efektyvumas 89%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.2A
Patvirtinimai CE, cURus Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SWF050P-24-LC-R
SWF050P-24-LC-R
Gamintojai: Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Sandelyje: 2105 pcs
parsisiųsti: SWF050P-24-LC-R.pdf
RFQ
SWF100P-24
SWF100P-24
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 100W