HWB060S-12-R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HWB060S-12-R
Gamintojas / Gamintojas: Sanken Electric Co., Ltd.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V 60W
Duomenų lapai: HWB060S-12-R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 986 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 986 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
HWB060S-12-R specifikacijos
Dalies numeris HWB060S-12-R Gamintojas Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V 60W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 986 pcs Duomenų lapas HWB060S-12-R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC Įveskite Open Frame
Dydis / Matmenys 6.69" L x 3.62" W x 1.50" H (170.0mm x 92.0mm x 38.0mm) Serija HWB
Galia (vatais) 60W Kiti vardai HWB060S-12-R DK
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Load Sharing, Universal Input Efektyvumas 80%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5.2A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5.2A
Susiję produktai
HWB060S-12-M
HWB060S-12-M
Gamintojai: Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 60W
Sandelyje: 1021 pcs
parsisiųsti: HWB060S-12-M.pdf
RFQ
HWB060S-12-R-C
HWB060S-12-R-C
Sandelyje: 725 pcs
parsisiųsti: HWB060S-12-R-C.pdf
RFQ
HWB060S-12-RM-C
HWB060S-12-RM-C