HWB030S-15-R-C
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HWB030S-15-R-C
Gamintojas / Gamintojas: Sanken Electric Co., Ltd.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V 30W
Duomenų lapai: HWB030S-15-R-C.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 883 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 883 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
28 pcs
  • Pranešimas
HWB030S-15-R-C specifikacijos
Dalies numeris HWB030S-15-R-C Gamintojas Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 883 pcs Duomenų lapas HWB030S-15-R-C.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 5.35" L x 3.62" W x 1.38" H (136.0mm x 92.0mm x 35.0mm) Serija HWB
Galia (vatais) 30W Kiti vardai HWB030S-15-R-C DK
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Load Sharing, Universal Input Efektyvumas 80%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 2.6A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.6A
Patvirtinimai CE, cURus, GS Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HWB030S-12-RM-C
HWB030S-12-RM-C
Gamintojai: Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Sandelyje: 997 pcs
parsisiųsti: HWB030S-12-RM-C.pdf
RFQ
HWB030S-15-C
HWB030S-15-C
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V 30W
Sandelyje: 1160 pcs
parsisiųsti: HWB030S-15-C.pdf
RFQ
HWB030S-15-R
HWB030S-15-R